Z ogromną radością informujemy, że mgr Oliwia Bierońska, nauczyciel języka polskiego oraz wicedyrektor I Ogólnokształcącego Liceum Akademickiego im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej w Kielcach, pomyślnie zdała egzamin i uzyskała stopień nauczyciela mianowanego.
To ważny etap w rozwoju zawodowym nauczyciela, będący potwierdzeniem wysokich kompetencji, zaangażowania oraz systematycznej pracy na rzecz uczniów i szkoły.
Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych, niegasnącej pasji oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
Jesteśmy dumni, że w naszej społeczności pracują nauczyciele, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i z pełnym zaangażowaniem realizują misję edukacyjną naszej szkoły.
Gratulujemy!