W ubiegły piątek uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022.
😊⏩Rok nowych wyzwań i doświadczeń przebrnęliśmy z tarczą.
Sukcesy olimpijskie , świadectwa z paskiem , stypendia i nominacje to tylko krótkie podsumowanie tegorocznych zmagań naukowych. Oby tak dalej!
⏩Podczas oficjalnej części uroczystości Uczniowie, z rąk pani Dyrektor dr hab. Małgorzaty Jóźwiak , pani Wicedyrektor mgr Oliwii Bierońskiej oraz wychowawców klas, otrzymali świadectwa promocji do następnej klasy. 💥📚
⏩Wielu spośród Uczniów zostało nagrodzonych drobnymi upominkami książkowymi za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem.
💥 Najwyższą średnią ocen, w I Ogólnokształcącym Liceum Akademickim, po raz kolejny uzyskała Maja Jakubczyk 😊Uczennica klasy drugiej z wynikiem 5,71, otrzymała nominację do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Decyzją Rady Pedagogicznej Stypendium Dyrektora Szkoły za nieprzeciętne osiągnięcia naukowe zostało przyznane Nikoli Wójcik.💥📚
💥Piotr Kuc ze swoimi wybitnymi osiągnięciami po raz kolejny został wytypowany przez Radę Pedagogiczną jako kandydat do Stypendium Ministra Właściwego do Spraw Oświaty i Wychowania.
😊⏩Wszystkim życzymy zasłużonego odpoczynku, ciekawych podróży, miłych wrażeń, nowych przyjaźni.
Do zobaczenia na sierpniowych zajęciach integracyjnych !!☀️😎🌴🌴🌴