Uwaga❗️ W związku z wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego (stopień BRAVO) na terenie całego kraju, jesteśmy zmuszeni odwołać Dni Otwarte w Akademickim!, które zaplanowaliśmy od 25 do 28 kwietnia ☹️
👉Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️41 301 01 13 oraz umawianie się na indywidualne odwiedziny od 1️⃣7️⃣ maja.
Poniżej treść komunikatu w sprawie zakazu wstępu do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych osobom postronnym: 👇
„Ze względu na wprowadzenie drugiego stopnia alarmowego (stopień BRAVO) na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (od dnia 16 kwietnia 2022 r. od godz. 00.00, do dnia 30 kwietnia 2022 r., do godz. 23.59) zakazuję wstępu do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych osobom postronnym.
Przez osoby postronne należy rozumieć osoby inne niż pracownicy, uczniowie i ich opiekunowie prawni.
Dodatkowo należy zwracać uwagę na:
dziwnie zachowujące się osoby,
pozostawiony w miejscach publicznych bagaż,
podejrzanie wyglądające paczki,
samochody, które zaparkowano w miejscach niedozwolonych.
Proszę o potraktowanie sprawy bardzo poważnie oraz zgłaszanie wszelkich incydentów na terenie placówki do Kuratorium Oświaty w Kielcach”.