Nie pozwalamy Uczniom stać w miejscu! Działamy! 😊💪
💥💥„Umiejętności programowania to także umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów – nie tylko tych technicznych. Programowanie bywa nazywane „trzecim językiem”, który – obok języka ojczystego i przynajmniej jednego języka obcego – warto znać, by zrozumieć współczesny świat i zachodzące w nim zmiany.”🧐
💥💥I Ogólnokształcące Liceum Akademickie nawiązało współpracę z firmą Silevis Software, która zajmuje się tworzeniem oprogramowań biznesowych i innych produktów IT.🙂
⏩⏩Grupa chętnych Uczniów I OLA z klas o profilu matematyczno- informatycznym, w ramach praktyk, na mocy porozumienia uczęszcza na zajęcia związane z tworzeniem nowoczesnych aplikacji webowych.💻📲
⏩Ucząc się programowania lepiej poznajemy cyfrową rzeczywistość, która nas otacza, bardziej świadomie posługujemy się nowymi technologiami, a przede wszystkim – pewniej i bezpieczniej korzystamy z wszechobecnych elektronicznych urządzeń i usług.
🙂🙂🙂