💥📩Mamy przyjemność poinformować, iż pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, a I Ogólnokształcącym Liceum Akademickim w Kielcach zostało zawarte porozumienie dotyczące współpracy. ‼️🙂🙂📩
➡️Porozumienie to zakłada rozwój współpracy nie tylko w zakresie uczestnictwa naszych uczniów w warsztatach i wykładach, ma na celu także przygotowywanie uczniów do studiowania na Wydziale Matematyczno-Informatycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.🎓😊
💥W tym roku do wzięcia udziału w ww. przedsięwzięciu zakwalifikowało się dwóch uczniów: Jan Piętak oraz Jędrzej Gwóźdź, a od zeszłego roku z warsztatów i wykładów korzysta Piotr Kuc- co również bezpośrednio przekłada się na jego coraz to większe sukcesy matematyczne !📊
🍀Uczniowie naszej szkoły na mocy powyższego porozumienia będą uczestniczyć w warsztatach i wykładach prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.📈📚
Zajęcia takie przeznaczone są dla uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie.➡️➡️
Bardzo się cieszymy, że właśnie takie osobowości także są wśród nas !🤩