Spotkanie w fortalicji w Sobkowie stało się już coroczną tradycją I Ogólnokształcącego Liceum Akademickiego. 💣🧨🙂

Ma ono na celu zintegrowanie całej szkolnej społeczności. Uczniowie będą mieli okazję poznać bliżej nowych kolegów z klas pierwszych.😊 Zarówno uczniom klas starszych, jak i całemu Gronu Pedagogicznemu zostaną przedstawione nowe osoby, które już 1 września rozpoczną zajęcia.👨‍⚖️

Szkoła przewidziała szereg atrakcji dla uczestników wydarzenia – psychozabawy, jazda dorożką, grill, jazda na koniach, pokaz ptaków drapieżnych oraz bezpośredni z nimi kontakt – to tylko nieliczne z wielu przyjemnych akcentów spotkania.

OSTATNI PIĄTEK WAKACJI – spędźmy go wyjątkowo, spędźmy go wspólnie!‼️
Widzimy się 28.08.2020 ! ‼️

A jak to było w ubiegłym roku? Powróćmy wspomnieniami, 🔍 😉poniżej zdjęcia ! ⬇️