I Ogólnokształcące Liceum Akademickie zakończyło rok szkolny 2019/2020.

Rok nowych wyzwań i doświadczeń przebrnęliśmy z tarczą.

Sukcesy olimpijskie , świadectwa z paskiem , stypendia to krótkie podsumowanie tegorocznych zmagań naukowych. Oby tak dalej!

Zadowoleni są również nasi uczniowie. W ich imieniu przemówiła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w następujących słowach :

„Szanowana Dyrekcjo, Nauczyciele, Rodzice i Wy moi kochani.

To był dla nas wszystkich bardzo ciężki okres. Wymagał on dużo cierpliwości , ciężkiej pracy i zmiany o 180 stopni naszego dotychczasowego sposobu nauki. Mimo wszystko potrafiliśmy zacisnąć zęby i daliśmy radę. Poradziliśmy sobie w tej trudnej sytuacji. Jesteśmy tutaj , aby zakończyć rok wspólnej nauki , z nadzieją , że następny będzie lepszy. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji mimo trudnej sytuacji w kraju. Wyrażam przekonanie , że bez przeszkód spotkamy się jak zwykle 1 września w nowym roku szkolnym.

Jako Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Dziękuję w imieniu wszystkich koleżanek i kolegów ze szkoły.

Teraz już tylko Wakacje !!

Do zobaczenia na sierpniowych zajęciach integracyjnych !!