12 lutego 2019 r. gośćmi naszej szkoły byli wolontariusze z Organizacji AIESEC, jednej z największych międzynarodowych organizacji studenckich, działającej w Polsce od 1971 r.  Prowadzona jest przez studentów i niedawnych absolwentów interesujących się problemami otaczającego świata, przywództwem oraz zarządzaniem.
Wolontariusze reprezentujący różne kraje wygłosili krótkie prezentacje zachęcające uczniów naszej szkoły do przyłączenia się do ich grona. Podkreślali, że umożliwia ona swoim członkom odkrywanie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień. Każdy dołączający do organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Członkowie AIESEC organizują oraz wyjeżdżają na wolontariat oraz praktyki zagraniczne i zdobywają doświadczenie w ponad 120 krajach świata.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w galerii.