Od 07.06.2016r. rozpoczęły się egzaminy wstępne do naszego liceum. Pierwsza grupa młodzieży ubiegająca się o przyjęcie do I OLA ten sprawdzian ma już poza sobą. Wyniki będą w niedługim czasie.

Od 15.06.2016r do egzaminu przystępują kolejni kandydaci. Dużym zainteresowaniem cieszą się klasy biologiczno-chemiczne. Po informacji mówiącej o tym, iż nasza szkoła jest w “złotej setce” liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych w Polsce (70 miejsce w kraju, druga lokata w woj. świętokrzyskim), rozdzwoniły się telefony z pytaniami, dlatego z przyjemnością informujemy; do egzaminu może przystąpić każdy kto wyraża chęć kształcenia się w naszym liceum. Należy określić profil klasy, poziom (kl. I, II, III).

Szczegóły rekrutacji na stronie internetowej szkoły. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły: Kielce, Rzeczna 2.

Rekrutacja trwa !